Duygu Nebioğlu’ndan babası Metin Akpınar’a fakirlik belgesi tepkisi

Metin Akpınar’ın evlilik dışı ilişkiden Duygu ve Sevgi Nebioğlu adında ikiz kızları olduğu ortaya çıkmıştı. 

Kardeşlerden Duygu Nebioğlu, Akpınar’a açtığı babalık davasını kazanmış, DNA testi ve mahkeme kararıyla 82 yaşındaki sanatçının öz kızı olduğunu kanıtlamıştı.

İkizlerin anneleri tarafından henüz iki aylıkken Antalya’daki bir köyde bakıcı kadına bırakıldığı, Çocuk Esirgeme Kurumu’nda devlet korumasına alındıktan sonra Nebioğlu Ailesi tarafından evlatlık alındığı öğrenilmişti.

Duygu Nebioğlu YouTube’da yayınlanan ‘Katarsis X-TRA’ programına katılarak yaşadıklarını ve annesini anlatmıştı.

“BENİMLE HAYRAN-SANATÇI İLİŞKİSİ KURDU”

Babasının kendileriyle hayran sanatçı ilişkisi kurduğunu belirten Nebioğlu, “Yapılması gereken şey yapılmadı ama ben babamla bir araya geldiğim zaman bana olan sevgisini hissettim zaten o yüzden senelerdir basına sızmadı. Sadece baba-kız ilişkisinde kalamadık hayran ve sanatçı ilişkisi kurdu benimle… Ama onun gözüne baktığım zaman anlatamadığı şeyler olduğunu hissettim ama karşı taraf ne yapmak istiyorsak onu yap pozisyonuna getirdi” demişti.

Duygu Nebioğlu, babasıyla bir diyaloğu olmadığını söyleyerek, “Beni henüz kimse aramadı hâlâ, sadece takip ediyorlar. Arayacağını da sanmıyorum, umarım arar” ifadesini kullanmıştı.

Duygu Nebioğlu şimdi ise babası Metin Akpınar’ın fakirlik belgesini iptal ettirmek istediğini iddia etti.

Nebioğlu sosyal medya hesabından “Siz önce zenginliğin ne olduğunu öğrenin. Sonra fakirlik belgemin iptalini isteyin Akpınarlar” sözleriyle babasına tepki gösterdi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x